Outsourcing

Od 1997 roku specjalizujemy się w tzw. outsourcingu informatycznym; realizujemy wszelkie prace informatyczne dla firm wykorzystujących sprzęt informatyczny, a nie mogących sobie pozwolić na poniesienie kosztu zatrudnienia odpowiedniej ilości informatyków, elektroników i innych specjalistów z pokrewnych dziedzin.

Utrzymanie w dniu dzisiejszym specjalisty na etacie to duży koszt wynikający ze zobowiązań wobec ZUSu, Urzędu Skarbowego, ze świadczeń socjalnych itp. To często również kłopot: choroba lub urlop Informatyka to mniejsza efektywność działań informatyczno-serwisowych lub ich całkowity paraliż.

W małych firmach, korzystających z kilku lub nawet jednego komputera, zatrudnianie informatyka nie może być nawet brane pod uwagę, a za rozwiązanie kłopotów z oprogramowaniem komputerowym czy samym sprzętem trzeba wiele zapłacić wybierając nie zawsze najlepszą ofertę "z ogłoszenia" i, często, otrzymując umiarkowanej jakości usługę.

Mamy na to radę - outsourcing informatyczny. Nasi klienci to firmy mające jeden, kilka, kilkanaście, a nawet sto i więcej komputerów i zaawansowane systemy teleinformatyczne.

Dajemy klientom to czego potrzebują, za cenę na jaką ich stać.
 

© 2007 TECHNIKA