Kilka słów o nas

Naszą domeną są usługi i produkty z zakresu informatyki, teleinformatyki, elektroniki, elektrotechniki i automatyki.

Funkcjonujemy na lokalnym rynku nieprzerwanie od roku 1994, wciąż wzbogacając swoją ofertę o nowe produkty oraz pomnażając doświadczenie kadry w zakresie nowych technologii.

Projektujemy, wdrażamy i administrujemy rozwiązania informatyczne opierające się na oprogramowaniu komercyjnym wiodących firm (Microsoft, Novell, Symantec i inne) ale również na oprogramowaniu Open Source. Bogate doświadczenia we wdrażaniu tego ostatniego pozwalają nam przygotować dla Klientów dowolnie rozbudowane rozwiązania informatyczne przy minimalnych nakładach finansowych.

Stosujemy w naszych projektach rozwiązania sprzętowe firm HP, IBM, Cisco, 3COM, D-Link i innych, wiodących producentów sprzętu.

Projektujemy oprogramowanie i sprzęt realizujące zadania określone przez klienta. Nasze doświadczenia pozwalają na tworzenie klasycznego oprogramowania komputerowego ale również zaawansowanych systemów mikroprocesorowych sterujących złożonymi procesami produkcyjnymi.

Integrujemy systemy i rozwiązania informatyczne różnych platform (np. MS Windows + Novell Netware + Linux) w ramach małych sieci lokalnych i korporacyjnych, rozproszonych instalacji.

Od kilku lat specjalizujemy się w tzw. outsourcingu informatycznym dla małych i średnich firm.

Bliższe informacje znajdą Państwo w naszej ofercie.

 

© 2007 TECHNIKA